Широкоформатний друк

Широкоформатний друк використовується у зовнішній рекламі, при оформленні інтер’єрів, виставкових стендів та ін.

Широкоформатний друк – це кольоровий друк на рулонних матеріалах. Використання сольвентних фарб забезпечує яскравість кольорів, стійкість до атмосферних впливів та до ультрафіолетових променіві.

Переваги рекламних банерів

Види тканин для банерів

Литі. Застосовуються для зовнішньої реклами. За рахунок технології виготовлення і матеріалів покриття литі банери морозостійкі, не схильні до корозії, утворення грибка, стійкі до вигорання і впливу опадів.

Ламіновані. Використовуються всередині приміщень. Тканина тонша і легша, процес виготовлення простіше, і, як наслідок, вони дешевше в порівнянні з литими.

За світлопроникності банерні тканини діляться на 4 види:

  1. Фронтліт (Frontlit). Прозорість матеріалу до 10%. Для освітлення застосовують зовнішнє підсвічування.
  2. Бекліті (Backlit). Прозорість від 25% до 37%. Підходить для світлових коробів.
  3. Блекаут (Blackout). Прозорість 0% забезпечується чорною базою між шарами ПВХ. Багатошаровість дає додаткову міцність і стійкість до механічних впливів. На такий тканини здійснюється друк двосторонніх банерів.
  4. Банерна сітка. Прозорість 70%. За рахунок пористої структури пропускає світло і повітря, стійка до вітрових навантажень, легка. Застосовується для фальш-фасадів, декорацій, великогабаритних банерів.

Для підбору матеріалу і способу друку рекламного банера при замовленні необхідно вказати наступні параметри:

Надсилайте свої заявки на виготовлення банерів. Ми запропонуємо вам оптимальні варіанти друку і розміщення в Києві і Україні.

Наші контакти

Напишіть нам

© Copyright 2021. Всі права захищені